Kotorvaroški fudbaleri pet mečeva bez poraza

Kotorvaroška Mladost vratila se sa bodom iz Saničana gdje je u prvoj utakmici 23. kola Regionalne lige RS odigrala 1:1 protiv Sloge.

Mladost je povela u 36. minutu goloom Aleksandra Tepića, a samo četiri minuta kasnije domaći dolaze do izjednačenja iz sumnjivog penala. Kotorvarošani su bili mnogo bolji rival i zaluženo su mogli da stignu do cijelog plijena, ali su u drugom poluvremenu tri stopostotne šanse promašili Aleksandar Tepič i Dejan Trifković.

Mladost je ovim remijem produžila niz bez poraza na pet utaskmica, a u toj seriji odigrala je četiri meča neriješeno i upisala jednu pobjedu.

Naši fudbaleri se trenutno nalaze na desetom mjestu sa 26 bodova, a priliku za osvajanje novih imaće 27. aprila kada dočekuju banjalučki Naprijed.