Konkurs za posao u Tvornici obuće “Sportek”

TVORNICA OBUĆE SPORTEK d.o.o. Kotor Varoš
IT Administrator (m/ž)
RADNO MJESTO: IT administrator

OPIS POSLA:
– Instalacija, konfigurisanje i održavanja računarske, mrežne i telefonske opreme
– Pružanje tehničke podrške zaposlenima
– Nabavka opreme, rezervnih dijelova i ostalih IT uređaja
USLOVI:
– Najmanje SSS
– Odlično poznavanje Windows-a
– Iskustvo u radu sa multi-vlan mrežama na Cisco, Mikrotik i Fortinet uređajima
– Znanje engleskog jezika (znanje italijanskog jezika je dodatna prednost)
– Poželjno iskustvo u administraciji aktivnog direktorijuma te posjedovanje Cisco certifikata.
NUDIMO:
– Rad u dinamičnom međunarodnom radnom okruženju
Stalno usavršavanje i napredovanje

Biografiju sa fotografijom i popratno pismo možete poslati putem opcije “PRIJAVI SE NA OGLAS” na sajtu www.posao.ba. Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.
Rok za prijavu: 20.09.2017.
Lokacija: Kotor Varoš
Broj pozicija: 1

Be the first to comment